ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
Hakkımızda
 

Mymacchiato 2009 senesinden bu yana hizmet veren kişiye özel eş bulma ve ilişki danışmanlık servisidir.

Evlilik yolunda ciddi bir ilişki arayan; eğitimli, kariyer sahibi kişilere hizmet eder. Müşteri ilişkileri yöneticileri aracılığı ile üyelerine birebir danışmanlık hizmeti verir, çiftler için date'ler organize eder. Mymacchiato olarak misyonumuz aradığı özel insanı henüz bulamamış üyelerimizin ajandalarını buluşturmak ve birbirlerini tanımalarına imkan vermektir.Üye olduğunuz takdirde size odaklı çalışan ve aradığınız özel kişiyi bulmanıza yardımcı olacak kendi müşteri temsilcinize sahip olursunuz. Müşteri temsilcinizle yüz yüze görüşebilir, kendinizi detaylı olarak anlatabilir, ilişkiler konusunda sıkıntılarınızı ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Müşteri temsilcinizi çok geniş bir sosyal çevreye sahip bir arkadaşınız olarak da düşünebilirsiniz. Bugüne kadar edinmiş olduğunuz sosyal çevre mezun olduğunuz okulları, çalıştığınız şirketleri ve aile dostlarınızı kapsamakta. Mymacchiato sizi farklı sektörlerde çalışan, farklı üniversitelerden mezun yeni kişilerle tanıştırır ve bu çemberin dışına açılmanızı sağlar.

Mymacchiato mutlak gizlilik ilkesiyle çalışır ve üyelerinin özel hayatını korur. Özel hayatın gizliliği birinci önceliğimizdir. Herhangi bir üye tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi kesinlikle söz konusu değildir. Bize vermiş olduğunuz bilgiler sadece Mymacchiato'nun uzman kadrosu tarafından görüntülenebilir, analiz edilir ve sizin için en doğru insanı bulmak adına kullanılır.

Bütün üyelerimiz üniversite mezunudur ve profesyonel çalışma hayatı içerisindedir. Her geçen gün değişmekle birlikte üye olan kadın ve erkek sayısı birbirine yakın seyretmektedir.

Üyeliğinizi En Verimli Şekilde Değerlendirmek Sizin Elinizde

Sizin için ayarlanan bütün randevulara gerekli özeni gösterin ve elinizdeki fırsatı değerlendirip karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın. Bizlerin görevi sizi isteklerinize en yakın, uyuşma ihtimalinizin en yüksek olduğunu düşündüğümüz kişilerle buluşturmak fakat bundan sonrası ve karşınızdaki kişiyi etkilemek size kalıyor. Buluşma esnasında sergilediğiniz tavır ve davranışlar ile randevunuzun seyrini kendiniz belirlersiniz.

Rahat olun, bu henüz ilk görüşmeniz. Karşınızdaki kişiyi dinleyin ve sohbetten keyif almaya çalışın. Geleceğe dair planlar ve geçmiş ilişkiler şimdilik bekleyebilir. Güncelden, bugüne dair konulardan bahsedin; haftasonu neler yaptınız, işte gününüz nasıl geçti, nelerden keyif alırsınız? İlk defa tanıştığınız birini evlilik ve çocuk sahibi olma konusunda sıkıştırmak yerine aceleci davranmayın ve bir sonraki randevunuzu nasıl geçirmek istediğinize karar verin. Merak ettiğiniz soruların cevabını zaten ilişkinizin gidişatı esnasında öğreneceksiniz.

İlk izlenim her zaman çok önemli. Buluşmanıza zamanında ve özenli gidin, karşınızdaki kişiyi önemsediğinizi ona hissettirin.

Buluşmalarınız ayarlanırken en çok önem verdiğiniz özellikler başta olmak üzere mümkün olan en fazla kritere uyan adaylar araştırılır. Buluştuğunuz kişiler kriterleriniz ile %100 tutmayabilir. Bunun altında yatan sebep çoğu zaman sizin kendinizi yeterince iyi anlatamamanız ya da müşteri temsilcinizin sizi yanlış anlaması değildir. Buluşmalar her iki tarafın da istekleri göz önünde bulundurularak ayarlanır. Tercihleriniz ve istekleriniz karşı cinste sizi yansıtmayabilir. Bu durumu aşmanın en kolay yolu kişinin kendini tanımasından ve isteklerini daha gerçekçi bir zemine koymasından geçer.

Hem sizin hem de bizlerin ortak tercihi mümkün olan en kısa sürede sizin için en doğru kişiyi bulabilmek. Üyelik süreci içerisinde kaç kişi ile ne zaman görüşeceğinizi önceden bilmemiz ise maalesef mümkün değil. Görüşmelerden sonra vereceğiniz feedbackler ve görüştüğünüz kişinin sizin için verdiği feedbackler değerlendirildikten sonra yeni aday arayışına geçilir. Her bir görüşmeden sonra üyelerin hesabını güncellemesi mecburidir. Feedbackler düzenli olarak takip edilir, herhangi bir üyenin unutulması ya da atlanması söz konusu olamaz.

Buluşmalarınız sonrasında mail atmak ya da telefon etmek yerine her zaman sizin için oluşturulmuş üyelerimize özel alana girin ve orada yer alan "Date Feedback" bölümünü güncelleyin. Söz uçar, yazı kalır. Feedbacklerinizi kısa ve öz tutun fakat anlamlı olduğunu düşündüğünüz detayları aktarmaktan çekinmeyin.

Üyelerimize özel alanda yer alan bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun; iş yeriniz, oturduğunuz semt, sigara kullanım alışkanlığınız ya da aradığınız kişi kriterleri değişirse mutlaka güncelleyin. Kendinizi daha iyi ifade etmek adına en az bir adet fotoğraf yükleyin. Fotoğraf seçimini ise sizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz fotoğraflardan yana kullanın. Yüklenen fotoğraflar müşteri temsilcilerimizin sizi daha iyi tanıması içindir, diğer üyelerle paylaşılmak için değildir.   


 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English