ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
Üyelik Sözleşmesi Kapat

Hizmetlerimiz
 


Tanıştırma Servisi

 1. ✔ 25 - 57 yaş aralığındaki bekar kadın ve erkekler üye olabilir.
 2. ✔ Her üyelik başvurusunda kişilerin bekar olduğu nüfus cüzdan sureti istenerek teyit edilir.
 3. ✔ Üye olmadan önce müşteri temsilciniz ile yüz yüze görüşme ve beklentilerinizi anlatma imkanı bulursunuz.
 4. ✔ Müşteri temsilciniz ile olan görüşmenizin olumlu neticelenmesi halinde üyelik ücretini yatırarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 5. ✔ Üyelik başlangıcından itibaren bir sene içerisinde min.2 max.8 kişi ile tanışmanız garanti edilir.
 6. ✔ Eşleştirmeler bilgisayar ortamında otomatik olarak yapılmaz. Doldurduğunuz form ve müşteri temsilciniz ile olan görüşmenizde aktardıklarınız ışığında müşteri temsilciniz tarafından kişiye özel eşleştirme yapılır.
 7. ✔ Ajandanıza uygun tarihlerde görüşmeler ayarlanır, restoran seçimleri ve rezervasyonlarınız müşteri temsilciniz tarafından yapılır.
 8. ✔ Tüm görüşmeler hafta içi iş çıkışı olmak üzere organize edilir. Farklı illerden adayların buluşması vb. durumlarda ise istisnai olarak Cumartesi günü kullanılabilir.
 9. ✔ Görüşmeler blind date formatında düzenlenir, buluşma öncesinde karşılıklı fotoğraf paylaşımı yapılmaz. Sadece isim, yaş, meslek, mezun olunan okullar vb. bazı genel bilgiler paylaşılır.
 10. ✔ Görüşmelerinizden sonra üye hesabınızda feedback köşesini güncelleyerek randevunuza dair olumlu/olumsuz görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Her bir görüşmeden sonra üyelerin hesabını güncellemesi mecburidir. Görüşmelerden sonra vereceğiniz feedbackler ve görüştüğünüz kişinin sizin için verdiği feedbackler değerlendirildikten sonra yeni aday arayışına geçilir.
 11. ✔ Müşteri temsilciniz ile 7/24 mail aracılığı ile iletişim içerisinde olabilirsiniz.
 12. ✔ Müşteri temsilcinize ilişkiler hakkında danışmak istediğiniz konuları aktarabilir, buluşmalarınızdan önce tavsiye alabilirsiniz.

Tanıştırma servisi ile sunulan hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir için geçerlidir. Üyelik başvurusu için anasayfada yer alan soruları cevaplamanız yeterli. Sonrasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri teyit edilir ve doğru olması halinde üyelerimize özel alana erişmeniz için gerekli aktivasyon maili gönderilir. Üyelerimize özel alanda yer alan; kendinizi ve aradığınız kişiyi anlatan soruları tamamlamanız halinde müşteri temsilciniz size ulaşır ve karşılıklı tanışma amaçlı bir görüşme set eder. Üyelik başvurularının kabulü için son aşamada müşteri temsilcilerimiz ile yüz yüze görüşme mecburidir. Yüz yüze görüşme gerçekleşmeden hiç kimse üye olarak kabul Başvuru için gerekli bilgileri doldururken lütfen telefon numaranızı ve e-mail edilmez. adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Hatalı/yanlış girilen bilgiler tarafımızdan teyit edilmekte ve yanlış bilgi ile yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır.

İlişki Koçluğu (Online/Yüzyüze)

Sevgilinizle ya da eşinizle olan ilişkinizde sorunlar yaşamanız ve aklınıza takılan konuların olması çok doğal. Karşı karşıya kaldığınız problemleri yalnız başınıza çözmek zorunda değilsiniz, ilişki koçlarımızdan online veya yüzyüze danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Başlıca konu başlıklarımız şu şekildedir,

 1. ✔ Karşı cinsle doğru iletişim kurma
 2. ✔ Yeni ilişkiye hazırlık süreci
 3. ✔ Çevre baskıları ve yalnızlık fobisinden kurtulma
 4. ✔ Aldatma & Aldatılma
 5. ✔ Ayrılık kararının verilmesi/ Bağımlılık nedeniyle ayrılamama
 6. ✔ Flört rehberi
 7. ✔ Mutlu bir ilişki/evlilik için ipuçları

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız,

Online/Yüzyüze İlişki Koçluğu Detaylı Bilgi

Sosyal Hayat Rehberlik Hizmeti

 1. ✔ Sosyal yanınızda eksiklik görüyorsanız
 2. ✔ Yeni insanlarla tanışmak size zor geliyorsa
 3. ✔ Zevkinize hitap eden aktiviteler bulamıyorsanız
 4. ✔ Zamanı verimli kullanamamaktan şikayetçiyseniz

Gelin bu işe beraber kafa yoralım, doğru zamanda doğru yerde olmanızı ve günlerinizi dolu dolu geçirmenizi sağlayalım.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız,

Sosyal Hayat Rehberlik Hizmeti Detaylı Bilgi

Platonik Servisi

Ondan hoşlanıyorsunuz ancak o sizin farkınızda değil mi? Sadece adını mı biliyorsunuz? Ya da çalıştığı şirketi? Onun hakkında bildiklerinizi bize anlatın, sizin adınıza ona ulaşalım, merak ettiklerinizi soralım, bekar ise sizinle buluşmasını sağlayalım.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız,

Platonik Servisi Detaylı Bilgi
 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English